BİOENERJİ

MUCİZELER GÖRÜNMEZİN İÇİNDE YAŞAR

Sen  inanırsan dünya değişir,

Sen   inanırsan evren değişir,

Sen  inanırsan kaderin değişir…

Bioenerji mucizelere açılan bir kapıdır. O kapıdan umutla girersen hayatın güzelleşir. Hastalıklar bedenimizin saygısız misafirleridir, bize sormadan gelir ama istenmedikleri zaman giderler. Mucizeler tabiata değil, tabiat hakkında bildiklerimize aykırıdır.

Tabi ki özellikle fiziksel rahatsızlıklarda erken teşhis bioenerji içinde önemlidir ve Doktorlarımızın gözetimindeki kişiye ek olarak  uygulanan “tamamlayıcı altarnatif tıp tedavisi  bioenerji” ile daha kısa zamanda daha etkili sonuçlar elde edilebilir. Ama bazı psikolojik rahatsızlıklarda bioenerji uygulaması ile ilaçsız tedavi süreci de mümkündür.

Bütün hastalıkların temelinde duygularımız ve bilinçaltımızın oynadığı oyunlar vardır.  Stres,korku,öfke,nefret,pişmanlık,affedememek ve sayamayacağımız kadar çok olumsuzluğun sonuçlarına bedenen ve ruhen tepki veiririz. Farkındalığımızı artırırsak bilinçaltımızı kandırabilir, duygularımızı yölendirebilir ve  hastalıklarla dalga  bile  geçebiliriz. 😀

Mutluluk ve huzur mu arıyorsun? Sebebini bilmediğin ağrılarına yada tedavisi olmayan hastalığına çare mi arıyorsun? Depresyonda mısın yada uyku problemin mi var?

Ve seni sıkan, yoran, yıpratan negatif enerjilerden  kurtulmak mı istiyorsun?

O halde  artık BİOENERJİ zamanı 😀

BİOENERJİ

Bionerji evrensel bir yaşam enerjisidir. Evrende gördüğümüz canlı,cansız herşey enerjiden ibarettir. Bioenerji tüm hücreleri canlandıran, yaşam kalitesini artıran, bağışıklık sistemini güçlendiren, hastalık olmasada zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak motivasyonun artmasında da etkili bir şifa tekniğidir. Tamamlayıcı alternatif tıp olarak uygulanır.

Günümüz teknolojisiyle birlikte artan radyasyon ; Stres ve psikolojik rahatsızlıkları da beraberinde getirmekte ve enerji dengemizi bozabilmektedir. Enerjimizin dengede olması sadece rahatsızlıkların şifa bulması  için değil, oluşabilecek rahatsızlıklardan korunmak için de gereklidir. Bionerjinin amacı; enerji kanallarındaki tıkanıklıkları ortadan kaldırarak evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlamaktır.

Bioenerji ile negatif düşüncelerden dahi kurtulan bir kişi etrafındakilere de pozitifliğini yansıtıp hayata daha olumlu bakabilmekte, böylece sağlık ve mutluluk kaçınılmaz olmaktadır. 🙂

BİOENERJİ NASIL UYGULANMAKTADIR?

Kişinin Aurası (enerji bedeni) ile  çalışma yapılır. El değmeden temassız uygulanır. Tek bir rahatsızlık için değil, tüm vücuda bütüncül olarak enerji aktarımı yapılır. Bioenerji teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması değildir. Bioenerji vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırıp bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.  Enerjinin dengelenmesi ile vücut sağlık sistemini yeniden kurar. Bioenerji en az 4 seans ortalama 8-10 seans olarak uygulanmakta bir seans 30-45 dakika sürmektedir.

Whatsapp
Size yardımcı olabilir miyim?
Merhabalar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?